Produktai

Sėklos

TerraLife® - BrassicaPro
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Pasėlių komponiono mišinys, skirtas rapsų auginimo ekspertams
Įvairiarūšė augalų bendrija užtikrina dirvožemio maitinamą įvairesniais būdais, nekonkuruojant su pagrindiniu pasėliu. Didelė ankštinių augalų dalis mišinyje turi teigimą įtaką anglies ir azoto (C/N) santykiui. „BrassicaPro“ mišinys taip pat gali būti naudojamas kaip ankštinių augalų posėlio mišinys, pavyzdžiui, prieš aliejinių rapsų auginimą.

.

Sėjamoji seradelė, sėjamasis linas, siauralapis lubinas, Egiptinis dobilas, Persinis dobilas, aliejinė juodva

15 – 20 kg/ha

TerraLife® - Rigol DT
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Stiprus šaknų formavimasis stabilizuoja dirvožemio struktūrą.
„Rigol DT“ dengiamasis mišinys yra itin efektyvus prasiskverbiant į suspaustus dirvožemius. Susiformuoja didelis šakninių kanalų kiekis, kuriuo pasinaudoja tolesnių sėjomaininių kultūrų augalai. „Rigol DT“ taip pat užtikrina gerą šešėlį dirvožemiui ir užaugina didelį kiekį antžeminės biomasės.`
.

Sėjamasis linas, bitinė facelija, sėjamoji judra, aliejinė juodva, abisininis bastutis, aviža netikšė, Egiptinis dobilas, sėjamasis grikis, šakninis ridikas, sėjamasis vikis, saulėgrąža

20 – 22 kg/ha

TerraLife® - VitaMaxx DT
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Greitai augantis mišinys intensyvios gyvulininkystės ūkiuose
„VitaMaxx DT“ yra greitai augantis, ankštinių augalų neturintis dengiamasis mišinys ir dėl šių priežasčių yra itin tinkamas naudoti vandens apsaugos zonose. Mišinys pagamina didelį kiekį biomasės, kuri tarnauja kaip ilgalaikis maisto šaltinis sliekams ir kitiems dirvožemio gyventojams, taip pat per žiemą išsaugo maistingąsias medžiagas nuo išplovimo. Skirtingų rūšių mišinys itin gerai auga ir dėl to gali būti naudojamas vėlyvam sėjimui. Mišinys taip pat gali būti sėjamas visais sėjos būdais.

.

Bitinė facelija, sėjamoji judra, aviža netikšė, sėjamasis griksi, baltoji garstyčia, sėjamasis linas, aliejinė juodva, šakniniss ridikas, abisininis bastutis.

20 – 25 kg/ha

TerraLife® - WarmSeason
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Atėjo laikas augti.
„WarmSeason“ puikiai tinka ankstyvajai sėjai šilto klimato zonose. Pvz. po ankstyvo javų derliaus ar silosinių kultūrų nuėmimo. Itin suderinti komponentai gerai toleruoja šiltas sąlygas ir pasižymi ilgu vegetaciniu laikotarpiu, kuris užtikrina jog mišinys nesubrandins sėklų. Ankstyvas sėjimas papildomai skatina stiprų įsišaknijimą ir maksimalų fotosintezės aktyvumą. Tai pozityviai veikia eksudatų išsiskyrimą.

Aliejinė juodva, Egiptinis dobilas, sėjamasi linas, abisininis bastutis, sorgas, sėjamasis vikis, dažinis dygminas.

25 – 30 kg/ha

TerraLife® - SogaRigol
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Dengiamasis mišinys bulvių sėjomainoms
”SolaRigol“ yra subalansuotas mišinys, ypač pritaikytas bulvių auginimui, kuris gerai uždengia dirvožemį nuo saulės, užtikrina intensyvų šaknų įsiskverbimą ir padidina biologinę įvairovę. Dirvožemio struktūra yra puikiai paruošta kaupiamosios kultūros augalams, taip sumažinant eroziją pačiuose kaupiamųjų kultūrų augaluose. Be to, siauralapiai lubinai sumažina tabako mozaikos viruso užsikrėtimų galimybę bulvėse geriau nei, bet kokios kitos rūšys. Galimas kaip DT mišinys.

Aliejinė juodva, Egiptinis dobilas, sėjamasis linas, aviža netikšė, siauralapis lubinas, sėjamasis vikis, sėjamoji seradelė, Persinis dobilas, sėjamasis žirnis. DT mišinyje pridedamas šakninis ridikas.

55 – 60 kg/ha; SolaRigol DT 30 – 35 kg/ha

TerraLife® - BetaSola
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Nematodus mažinantis mišinys cukrinių runkelių ir bulvių auginimui
Rūšių įvairovė „BetaSola“ mišinyje užtikrina gerą dirvos struktūrą ir dėl to itin skiriasi nuo vienai nematodų rūšiai atsparių vienanarių antsėlių tipo. Skirtingų rūšių kombinacija pasižymi dideliu veiklų spektru. Tokiu būdu įvairaus tipo nematodams atsparios aliejinių ridikų veislės padeda sumažinti runkelių nematodus (Heterodera schachtii) ir Trichodorus. Be to, keliems veiksniams atsparūs aliejiniai ridikiai yra atsparūs ir šakninių mazgų nematodams. Mišinio partneriai avižos netikšės taip pat sumažina nematodų (Pratylenchus) kiekį dirvožemyje.

1 arba 2 kategorijos aliejinis ridikas, aviža netikšė, Egiptinis dobilas, aliejinė juodva, sėjamasis vikis

35 – 40 kg/ha

TerraLife® - MaizePro DT
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Subalansuotas, atsparus dengiamasis mišinys skirtas intensyvioms kukurūzų sėjomainoms
MaizePro DT“ selektyviai palaiko mikorizės formavimąsi ir pagerina dirvožemio struktūrą. Intensyvios mišinio augalų šaknų įsiskverbimo savybės sukuria naujus šaknų kanalus, kurie itin padeda kukurūzams esant sausros periodams. Atsparūs mišinio augalai užtikrina itin efektyvią apsaugą nuo erozijos iki pat pavasario. Šis dengimasis mišinys sėkmingai sukuria labai geras sąlygas ir paruošia dirvožemį iki tokio sluoksnio, kurį pasiekia kukurūzų sėklos. Tokiu būdu išlaikomas kapiliarumas ir užtikrinamas vandens prieinamumas sėklų dygimui.

Sėjamasis linas, aliejinė juodva, sėjamasis rugys, abisininis bastutis, šakninis ridikas, Persinis dobilas, sėjamasis vikis, sorgas, purpurinis dobilas, ruginis vikis, sėjamasis žirnis, dažinis dygminas, saulėgrąža, baltasis dobilas

40 – 45 kg/ha

TerraLife® - AquaPro
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Vandens apsaugos zonoms ir rapsų sėjomainos
Mišinys savo sudėtyje neturintis ankštinių augalų ir kryžmažiedžių. „AquaPro“ mišinys buvo sukurtas būtent vandens apsauginėms zonoms. Jis apsaugo mineralinį azotą nuo išplovimo. Tokios rūšys kaip aliejinė juodva ir bitinė facelija puikiai auga ir pagamina didelį kiekį biomasės, gerai uždengia dirvožemį nuo saulės, todėl pasižymi itin gera apsauga nuo piktžolių. Taip pat „AquaPro“ puikiai apsaugo dirvožemį nuo erozijos ir pagerina dirvožemio biologiją.

Bitinė facelija, aliejinė juodva, sėjamasis linas, aviža netikšė, sorgas, saulėgrąža, dažinis dygminas

25 – 30 kg/ha

TerraLife® - N-Fixx
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Greitas dirvožemio padengimas ir azoto fiksacija
„N-Fixx“ yra puikiai subalansuotas visapusiškas mišinys. Jo sudėtyje yra daugiau nei 80 proc. ankštinių augalų, todėl tai yra puikus mišinys, norint padidinti azoto kiekį dirvožemyje. Jis puikiai tinka žieminių javų sėjomainoms ir patikimai nušąla per šalčius. Be to, jis palieka itin gerą dirvos struktūrą, kuria humusą ir prisideda prie intensyviai naudojamo dirvožemio būklės bei gyvybingumo gerinimo. Vykstant kompostavimosi procesui išskiriamas azotas turi būti įvertintas tręšiant azotu po mišinio auginamus pasėlius.

Egiptinis dobilas, sėjamoji seradelė, bitinė facelija, sėjamasis linas, Persinis dobilas, sėjamasis vikis, sėjamasis žirnis, aliejinė juodva, saulėgrąža, sorgas, dažinis dygminas

40 – 45 kg/ha

TerraLife® - BetaMaxx
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Dengiamasis mišinys cukrinių runkelių auginimui
„BetaMaxx“ sukuria tobulas išankstines sąlygas sėkmingam cukrinių runkelių auginimui. Mišinyje yra giliai įsišaknijančios rūšys, kurios sukuria gilius kanalus, taip sukurdamos geras sąlygas runkelių įsišaknijimui. Tai padeda runkeliams, ypač sausų vystymosi fazių metu. „BetaMaxx“ leidžia auginti runkelius mažiau įdirbtoje dirvoje arba visiškai be arimo žemėje. „BetaMaxx“ netinka runkelių nematodų (Heterodera schachtii) biologinei kontrolei. DT mišinyje pridedamas šakninis ridikas.

Egiptinis dobilas, aliejinė juodva, bitinė facelija, sėjamasis linas, aviža netikšė, sėjamoji seradelė, sėjamasis vikis, kartusis lubinas, sėjamasis žirnis

40 – 45 kg/ha; BetaMaxx DT 30 – 35 kg/ha

TerraLife® - ForageRooter
Aprašymas Sudėtis Sėjos norma

Didelio derlingumo klasika
„ForageRooster“ („Landsberger“ mišinys) suteikia didelius šviežių ir sausųjų medžiagų kiekius su itin dideliu maistingumu ir gera šaknų struktūra. Mišinys sukuria itin puikias sąlygas humuso gamybai, tokiu būdu suteikdamas dirvožemiui puikią būklę. Pasėliai gali būti naudojami silosavimui, taip pat kaip šviežias pašaras arba paliekami kaip dengiamasis pasėlis mulčiui.

Gausiažiedė svidrė, purpurinis dobilas, ruginis vikis

50 kg/ha