Zoologijos sodai ir parkai

plocher-wasser-litauisch2
plocher-wasser-litauisch


PLOCHER produktų asortimentas zoologijos sodams ir parkams yra platus ir gali būti specialiai suprojektuotas pagal konkrečius reikalavimus.

Kompleksinis vandens, dirvožemio, augalų ir gyvūnų apdorojimas specialiais PLOCHER produktais yra nebrangus ir veiksmingas būdas, kuris atstato sutrikdytus gamtos ciklus, juos optimizuoja ir atlieka natūralią sanitariją.

Programos:

  • vandenys, vandentakiai, tranšėjos, šuliniai ir girdyklos;
  • panaikinamos bendros nemalonaus kvapo problemos;
  • gyvulininkystė ir gyvulių higiena;
  • dirvožemis ir augalai;
  • mėšlas ir kompostas.

Prekių spektras

Kaip bazinės medžiagos, naudojamos vien tik natūralios žaliavos, pavyzdžiui: kalcio karbonatas, dolomitas, kvarcinio smėlio miltai, melasa ir kitos natūralios medžiagos.

Mes galime individualiai suprojektuoti specifines sistemas, pasiūlyti specialių pašaro papildų gyvūnams, vandens katalizatorių, bioreaktorių.

Kiekvienas PLOCHER produktas specialiai moduliuojamas atitinkamoje teritorijoje ir veikia tam tikrą savybę atskirai, tačiau visi produktai kartu sudaro vieną bendrą sistemą.

Atliktų darbų nuorodos:

Walsrode Paukščių parkas, zoologijos sodas Duisburge, Serengečio safario parkas Hodenhagene,  gyvūnų parkas Goldau, Bärengraben lokių urvas Berne ir daugelis kitų…

kleintiere
twh-eingang
vogelp-walsrode-3-6-05-018