Vanduo

plocher-wasser-litauisch2
plocher-wasser-litauisch


Ekologinis vandens valymas ir nukenksminimas. 35 metų patirtis!

Vanduo yra svarbiausias mūsų maistas: jis svarbus mūsų medžiagų apykaitai ir vidaus valymui, jame nėra kalorijų ir jis padeda atsikratyti svorio problemų.

Kiekvienas, kuris išgeria pakankamai vandens, pats savaime didina savikoncentraciją.
PLOCHER technologija yra ekonomiškai efektyvus metodas sprendžiant:

 • Paviršinio vandens ežerų ir vandens telkinių atkūrimą;
 • Gruntinio vandens (šulinių ir gręžinių): valymą ir nukenksminimą;
 • Nuotekų: nuotekų valymo įrenginiai (vietinių, individualių bei komunalinių nuotekų įmonių);
 • Fekalijų valdymas (sanitariniai įrenginiai ir aerobinio kompostavimo grąžinimas).

Geriamasis vanduo

Geriamojo vandens iš čiaupo aktyvinimas naudojant „ROLAND PLOCHER® integral-technik“ technologiją namams, verslui, pramonei ir žemės ūkiui, su šaltinio vandens efektu. Šios technologijos dėka vanduo grąžinamas į savo pradinę, harmoningai gyvybišką būklę. Keičiasi klasterio struktūra, nes atsiranda daug „mažų vandens molekulių“, kurios turi didesnį paviršių. Turėdamas didesnį paviršiaus plotą, vanduo gali geriau atlikti savo funkcijas kaip transportinė terpė, buferis ar reguliatorius.

Įtaisas „plocherkat“ veikia be elektros srovės ir magnetinio lauko.

Galima sumontuoti savarankiškai, nepakeičiant vandentiekio­. Nereikia atlikti techninės priežiūros darbų!

Užtikrinamas nepertraukiamas veikimas (naudojamas nuo 1986 m.). Aktyvina vandentiekio vandenį, sumažina metalų kiekį vandenyje (Fe, Mn), stabilizuoja vandens kietumą: sumažina kalkių nuosėdas santechnikos įrangoje, ant kaitinimo elementų, šildymo sistemų kontūruose, buities prietaisuose (skalbimo mašinose, kavos aparatuose ir t. t.). Atskiria kalkių nuosėdas vamzdynuose­, todėl užtikrinamas ­ilgas įrenginių ir prietaisų veikimas. Apdorotu vandeniu paprasta nuplauti nešvarumus, pvz., nuo plytelių, puodų, stiklinių indų. Skirta viešųjų ir privačių objektų vandentiekiams­.

Kietumo stabilizavimas – Vandentiekio vandens kristalizacija (fizikos m. Dr. Elmar Langenscheidt):

kalkes-300x130

Kalkių turtingas vanduo iš čiaupo.
Vyrauja didelės, šakotosios kristalų struktūros (paveikslėlio aukštis 1,6 mm)

bekalkiu-300x129

Didelės kalkių dalelės dingo.
Kalkių kristalai yra maži ir izoliuoti. Jie atgaminti lieka tokie kaip šaltinio vandens. Norint pažiūrėti į kristalus, reikalingas daug stipresnis priartinimas (paveikslėlio aukštis 0,13 mm).

Vanduo ir jo tikslas gyvūnams: vanduo yra svarbiausia gyvybės dalis. Visi organizmai savo funkcionavimui turi gauti vandens pvz.: karvės sudėtį sudaro 60-70 % vanduo, pieno sudėtį sudaro 87 % vandens. Vandens tiekimas atlieka didelį vaidmenį gyvulių priežiūroje. Jeigu yra pakankamas kiekis geros kokybės vandens, tada gyvulys suvartoja daugiau pašaro. Pakankamas vandens tiekimas taip pat skatina seilių gamybą. Tai savo ruožtu padidina pH vertę ir acto rūgšties kiekį. Acto rūgštis suteikia daugiau energijos ir yra ypač svarbi pieno riebalų gamyboje. Ši rūgštis taip pat vaidina svarbų vaidmenį patelių hormonų ir vaisingumo gamyboje.

 • „Plocherkat“ padeda padidinti jūsų biznio produktyvumą ir tuo pat metu suteikia gerovę jūsų prižiūrimiems gyvuliams;
 • Šaltinio vandens kokybė teka iš jūsų vandentiekio vamzdžių;
 • Visos organizmo funkcijos gauna naudą iš gyvybingo vandens;
 • Vandenyje sumažėja kalkių ir pailgėja vandentiekio vamzdžių tarnavimo laikas;
 • Efektyvesnis ir higieniškas valymas, sunaudojant mažiau vandens;
 • Sumažėja teršalų, pvz., geležies, nitratų, mangano, amoniako, taip pat chlorido ir jo skonio;
 • Paprasta sumontuoti.

Šulinio vanduo

„Plocher“ gamina produktą geriamajam gruntiniam vandeniui, kuris skatina natūralius gruntinio vandens atsinaujinimo ir savaiminio valymosi procesus. Produktas „plocher geriamajam gruntiniam vandeniui“ aktyvina įvairių medžiagų apykaitą bei biologiškai stabilizuoja ir aktyvina gruntinį vandenį.

Ekologinis nuotekų valymas

Produktas skirtas nuosėdoms natūraliai šalinti ir valyti (pakeičiant anaerobinę terpę į aerobinę). Dėl trūkstamos valomosios jėgos atsirandantis nemalonus kvapas dažnai­ sukelia problemų. Priemonė „plocher nuotekų ir tualetų priedai“ sukuria pageidaujamą kompostavimo terpę. Taip slopinamas nemalonus kvapas ir gaunamas higieninis efektas.

Biologinis paviršinių vandenų regeneravimas:

Produktai ežerų, tvenkinių valymui skatina natūralius biologinius savaiminio išsivalymo procesus. Vadinamasis povandeninis kompostavimo procesas sustabdo fosfatų ištirpimą ir sumažina dumblo formavimąsi.
Bendra PLOCHER žemės ūkio  koncepcija = dirvožemio ir augalų apsauga = vandens apsauga = klimato apsauga. Taip apsaugoma požeminio ir paviršinio vandens tarša.

Dekoratyvinių sodo ir plaukioti skirtų tvenkinių atstatymas

Beveik visi dekoratyviniai sodo ir plaukiojimo tvenkiniai anksčiau ar vėliau susidrumsčia ir uždumblėja. „Plocher“ sistemos pagalba galite tai atgauti natūraliu būdu, naudojant „PLOCHER“ produktus sodui ir tvenkiniams. Jums nebereikės atlikti varginančių dumblių šalinimo ir dumblo nusiurbimo darbų, nebeprireiks aplinką teršiančių cheminių ir sintetinių priemonių arba biologinę pusiausvyrą trikdančių UV spinduliuotės prietaisų. Tvenkinių savininkai stebisi ir žavisi. Visi, kurie sode turi tvenkinį, sako tą patį: kiekvieno svečio žvilgsnis pirmiausia nukrypsta į biologiškai subalansuotą ­tvenkinį, kuris traukia akį. Sodo tvenkiniai nykstančioms gyvūnų ir augalų rūšims gali tapti naujais namais. Dažnai nepalankioje gyvybei vystytis aplinkoje sodo tvenkinys tampa biologine sala, kurioje nykstančios gyvūnų ir augalų rūšys „PLOCHER“ produktų dėka gali optimaliai vystytis.

DSCNa1

Prieš naudojimą

DSCNa3

Naudojant „plocher“ produktus

„PLOCHER“ sveikatinimo programa dekoratyviniams ir plaukioti skirtiems tvenkiniams

Nurodytą kiekį išmaišyti pakankamame kiekyje vandens ir, pavyzdžiui, laistytuvu tolygiai išlieti į vandens telkinį.

Naudojimo rekomendacija:„Plocher“ gaminiai:Dozavimo rekomendacija:
Po žiemos, iki kovo mėnesioDumblo susidarymą slopinanti priemonė „plocher tvenkinių nuosėdų (dumblo) mažinimas“Kas 2 savaites 3–5 g / m²
Po to iki birželio mėnesioStabilizavimo priemonė „plocher tvenkinių stabilizatorius“Kas 2 savaites 3–5 g / m²
Vandeniui pašilus iki maudymosi temperatūros (daugiau kaip +15 °C)Priemonė paviršiniam vandeniui „plocher paviršinio vandens tvenkiniams“Kas 2 savaites 3–5 g / m², jei vandens apkrova didelė, rekomenduojame naudoti dažniau
Pasibaigus maudymosi sezonui, kai vandens temp. žemesnė kaip +15 °CStabilizavimo priemonė „plocher tvenkinių stabilizatorius“Kas 2 savaites 3–5 g / m² ir po smarkaus lietaus
Po to iki žiemosDumblo susidarymą slopinanti priemonė „plocher tvenkinių nuosėdų (dumblo) mažinimas“Kas 2 savaites 3–5 g / m²
Naudojimosi rekomendacija:Po žiemos, iki kovo mėnesio
"Plocher" gaminiaiDumblo susidarymą slopinanti priemonė „plocher tvenkinių nuosėdų (dumblo) mažinimas“
Dozavimo rekomendacijaKas 2 savaites 3–5 g / m²
Naudojimosi rekomendacija:Po to iki birželio mėnesio
"Plocher" gaminiaiStabilizavimo priemonė „plocher tvenkinių stabilizatorius“
Dozavimo rekomendacijaKas 2 savaites 3–5 g / m²
Naudojimosi rekomendacija:Vandeniui pašilus iki maudymosi temperatūros (daugiau kaip +15 °C)
"Plocher" gaminiaiPriemonė paviršiniam vandeniui „plocher paviršinio vandens tvenkiniams“
Dozavimo rekomendacijaKas 2 savaites 3–5 g / m², jei vandens apkrova didelė, rekomenduojame naudoti dažniau
Naudojimosi rekomendacija:Pasibaigus maudymosi sezonui, kai vandens temp. žemesnė kaip +15 °C
"Plocher" gaminiaiStabilizavimo priemonė „plocher tvenkinių stabilizatorius“
Dozavimo rekomendacijaKas 2 savaites 3–5 g / m² ir po smarkaus lietaus
Naudojimosi rekomendacija:Po to iki žiemos
"Plocher" gaminiaiDumblo susidarymą slopinanti priemonė „plocher tvenkinių nuosėdų (dumblo) mažinimas“
Dozavimo rekomendacijaKas 2 savaites 3–5 g / m²

Ežero ar tvenkinio deaktyvavimas

Užterštus ežerus ir tvenkinius dažnai reikia atstatyti dėl užterštumo, gaunamo iš aplinkos. Pirmiausia, vandenys užteršiami nuo padidėjusios maistinių medžiagų pasiūlos, kurios priklauso nuo nerūpestingo trąšų veikliųjų medžiagų panaudojimo. Žemės ūkis yra pagrindinis taršos šaltinis, kadangi nuotekos iš laukų negali patekti į nuotekų valymo įrenginius. PLOCHER siūlo kiekvienam vandens telkiniui sprendimą, naudojant „plocher“ biokatalizatorius ir specialius produktus. Šių produktų pagalba pasiekiamas ežero ar tvenkinio savaiminis išsivalymas natūraliu keliu.

Norint gauti geriausius valymo rezultatus, į bendrą aplinkosauginę koncepciją naudinga įtraukti ūkininkus, žemės ūkio įmones, nuotekas tvarkyti su „plocher Wara“ nuotekų valymo įrenginiais ir „plocher nuotekų ir tualetų priedais“!

Daugiau informacijos apie ežerų ir tvenkinių valymą rasite vaizdo mežiagoje.

tvenkinys1

Gydymas Heidsee, Šveicarija. Nemalonaus kvapo, dumblo ir nendrinių augalų sumažinimas; vandens skaidrumo pagerinimas.

tvenkinys2

Gydymas Lac des Sapins prie Liono.

tvenkinys3

Bellacher Weiher, Šveicarija.
Bendradarbiavimas tarp savivaldybės, žemės ūkio ir „Plocher“.

Žuvininkystė

Mūsų laiko išbandytas produktas siūlo ekologinę ir ekonominę naudą. Jo pagalba jūs galite užauginti kokybišką žuvį be chemikalų ir antibiotikų naudojimo. Taip išsilaikysite konkurencingi rinkoje, tiekdami aukščiausios kokybės produktus, ir tuo pačiu metu padarysite reikšmingą indėlį į aplinkos išsaugojimą, tausosite gamtos išteklius ir sutaupysite.

zuvininkyste1
zuvininkyste2
zuvininkyste3

Karšių veisimas jūriniuose narvuose Graikijoje. Metiniai pardavimai – 300 tūkstančių kg žuvies. 10 % geresnė pašarų konversija PLOCHER produktų dėka – tai maždaug 30 000 EUR daugiau pelno kasmet.

Maudymasis be chloro

Naudojant „ROLAND PLOCHER® integral-technik“ technologiją, baseine galima sukurti terpę, kurioje optimaliai vyksta visi vandens biologiniai valymosi procesai, bei išlaikyti tokią pačią aukštą vandens kokybę, sumažinant naudojamą chloro kiekį arba chloro visiškai nebenaudojant.

Įprastais metodais valant baseino vandenį, viskas turi būti nužudyta, siekiant apsaugoti žmones nuo virusų, bakterijų ir mikrobų. Šie tikslai pasiekiami sudėtingomis technologijomis ir cheminiais priedais. Kita tradicinių plaukimo baseinų vandens problema yra karbamidas. Jis gali būti sumažintas chloru.

PLOCHER produktų privalumai:

Privačiame sektoriuje galima visiškai apsieiti be chloro. Viešuosiuose baseinuose chloras turi būti naudojamas žemiausia riba pagal teisės aktų nuostatas.

Kadangi susidaro mažiau irimo likučių ir chloro lygis yra labai žemas, daug mažiau užsikiša filtrai, todėl praplovimas gali būti žymiai sumažintas. Tai sumažina gėlo vandens poreikį, todėl žemesni gėlo vandens ir nuotekų mokesčiai.

Mažiau gėlo vandens taip pat sumažina eksploatacines išlaidas, nes mažiau vandens reikia šildyti. Baseinuose, kuriuose naudojama „Roland Plocher® integral-technik“ technologija, vandenyje neaptinkama šlapimo. Tokiame baseine nėra būdingų chloruoto vandens simptomų (odos dirglumo, raudonų akių ir t. t.).

Atlikimas:
Į filtrą yra įvesta specialiai apdorota filtro medžiaga ir yra įdiegta įvairūs bioreaktoriai bei naudojami „plocher“ produktai, skirti baseinams.

 

Lauko ir uždarų patalpų baseinai:

Su „ROLAND PLOCHER® integral-technik“ technologija baseinai nuolat turi aukštą vandens kokybę, yra eksploatuojami be chloro. Šioje gyvybiško vandens aplinkoje virusams, bakterijoms ir kitiems kenksmingiems gyviams nėra buveinių daugintis. Taikant gamtai draugiškus „plocher“ produktus, gali vystytis optimali vandens biologija.

Mūsų koncepcija – mes esame laimingi, galėdami padėti!

„Plocher“ natūralus tvenkinys

Su „plocher“ natūralaus uždaro tvenkinio sprendimais maudysitės visus metus skaidriame vandenyje:

 • nėra pelkinių augalų ir dumblių;
 • vidinis vandens ciklas;
 • vidinė oro cirkuliacija;
 • paprasta priežiūra;
 • sistema, taupanti energiją.
unken

Natūralus tvenkinys Unken